Lastryko Warszawa

0 Comments

Wykonujemy szlifowanie lastryko, którego przedmiotem jest kompletne odnowienie posadzki. Lastryko (inaczej terrazzo) stanowi obecnie bardzo szeroko wykorzystywanym środkiem budowlanym, zwłaszcza w budownictwie przemysłowym, natomiast ważna spożywa przypaść jeszcze w biurowcach prywatnych, klatkach schodowych bloków mieszkalnych oraz oryginalnych znaczeniach. Przeważnie z lastryka wystawia się posadzki i schody, i niekiedy także parapety.

Posadzki lastrykowe są także szczególnie proste w wielkopowierzchniowych obiektach handlowych. Stanowi toż wyrób, który podczas eksploatacji ulega niszczeniu. W zderzeniu z np. gresem jest on ale możliwy do odnowienia. Renowację dokonuje się poprzez szlifowanie i polerowanie lastryko.

Uwaga! Znana nazwa nie wykonuje renowacji klatek schodowych. Realizujemy zadania na zwykłych powierzchniach.

Posadzki stworzone z lastryko są dość spokojne i trwałe na zniszczenia mechaniczne, jednak z okresem, kiedy wszelki rodzaj posadzki, ulegają rozbiciu i zabrudzeniu. Taki brud jest trudny do usunięcia w trakcie codziennego mycia. W takich przypadkach niezbędne jest dzieło gruntownego czyszczenia, zaś w większości przypadków wskazane jest również szlifowanie i mycie lastryko. Szlifowanie lastryka budujemy w celu przywrócenia jego atutów stylowych oraz popularnych.

W zależności z gatunku lastryka, poziomu jego zużycia i zabrudzenia wykorzystujemy rożne techniki jego renowacji. W wysoce męczącym przypadku – podłogi starej, zabrudzonej oraz ze tanią strukturą, popękanej wskazane jest spełnienie wszystkiego procesu renowacji lastryko

Lastryko Warszawa

MECH BUD Grzegorz Pieńkos
Gawartowa Wola 3A
05-085 Kampinos
NIP: 1250447903
REGON: 015418765
TEL: 733799994
email: firma.mechbud@gmail.com